Mapa strony
TelefonFacebook

kina domowego


kino domowe

Profi Multimedia czyli Marcin Sajnóg właściciel firmy ma korzenie sięgające  do dalekiej historii elektorniki lat 80. Wywodzi sie ze znanej Warszawskiej firmy Say-Tv pożniej  Saysonic Sp. z o.o,  a jeszcze wcześniej z niegdyś znanego Salonu  sprzedaży elektroniki, Pewexu mieszczącego się w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 16 ktorego w późniejszym okresie właścicielem i prezesem został  nieżyjący już Leszek Sajnóg.

Nasze korzenie w branży Instalacji oraz sprzedaży, serwisu siegają znacznie głebiej...poniższe zdjecie  przedstawia Załozyciela i Prezesa firmy Sony oraz Leszka Sajnóg, Prezesa  firmy Saysonic Sp. z o.o. oraz SAY-TV podczas wizyty w jednym z naszych Salonów przy ulicy Świetojerskiej w Warszawie

 

 

Mamy ugruntowane  korzenie nie tylko z w sprzedaży ale i w samym (od 1992r) Autoryzowanym serwisie takich marek jak Sony, Panasonic, Jvc, Daewoo, i innych marek w naprawach pogwarancyjnych takich jak Samsung, LG, Philips, Sharp, Onkyo, Bose, Denon i wiele innych. Nasze doświadczenie pozwala czuć się mocnymi i bardzo wyspecjalizowanymi w brażny Audio Video ale i nie tylko. Nasz szeroki zakres oferowanych usług został rozwinięty po to abyśmy mogli sprostać dziejszym wymaganiom rynku i naszych Klientów.  Po to by zapewnic maksymalnie kompleksowa usługe od A do Z.

Firma PROFI-MULTIMEDIA od początku swojego istnienia zajmuje się instalacjami mulitmedialnymi, kompelksowymi rozwiązaniami, wykonawstwem projektów oraz sprzedażą sprzętu audio wideo tylko najwyższej klasy uznanych światowych marek takich jak Sony, Panasonic, Technics, JVC, Canon, Olympus, Bose, Tannoy, Jamo, JBL, Kerwin Vega, Onkyo, Kramer, Vivanco, SMS, Viz-Art. Nasza firma powstała w 1997r. dla miłosników elektorniki oferując przy tym aktualny szeroki asortyment sięgała poza granice naszego kraju. Posiadamy certyfikaty z wielu ukończonych szkoleń produktowych, serwisowych oraz profesjonalnej obsługi klienta.

Na poniższym zdjęciu właściciel firmy Profi Multimedia Marcin Sajnóg ( po lewej) oraz Prezes (po prawej) Matsushita Electronics Industrial Co. Ltd Panasonic podczas wspólnego spotkania w Japonii w siedzibie firmy  National a w Europie znanej jako Panasonic.

Przywiązanie do dobrej marki

PROFI-MULTIMEDIA działa ze sklepami i sprzedawcami mającymi umowy dealerskie z bezpośrednimi dystrybutorami Sony, Panasonic, , JVC, EIC, Pioneer, Bose, Sonos, Onkyo, Denon i wiele innych  - tylko z tymi, co do których jesteśmy pewni dobrej marki.


Kompleksowość świadczeń

Dbając o coraz wyższy poziom usług wprowadzamy wciąż nowe udogodnienia dla naszych klientów. Przede wszystkim firma współpracuje z wieloma Warszawskimi Centrami Serwisowymi.


Aktualna oferta

Przywiązujemy szczególną uwagę do posiadania w sprzedaży aktualnych modeli i prezentowania zupełnych nowości. Nasza oferta jest wciąż rozszerzana o najnowsze urządzenia, oprócz klasycznych telewizorów proponujemy projektory, ekrany plazmowe, ekrany projekcyjne, windy elektrycznie opuszczane, mechanizmy. sterowania oraz systemy multiroom wraz z elementami inteligetnych domów, systemów zabezpieczeń, monitoringu.

Podstawowy zestaw kina domowego można u nas zbudować kupując zwykłą miniwieżę, ale dla amatorów prawdziwych wstrząsów dopasujemy odpowiednie ekrany i telewizory, amplitunery av, odtwarzacze DVD, SACD, Bluray, kolumny, kable, zamontujemy ekran tylniej lub przedniej projekcji, wygłuszymy pomieszczenia.