Mapa strony
TelefonFacebook

montaż telewizora w Warszawie


instalacja ekranu w Warszawie

Nasza firma od 1997r specjalizuje się w montażu oraz instalacji telewizorów, ekranów lcd, plazm w domach prywatnych, apartamentach, mieszkaniach, firmach i instytucjach. Posiadamy przystosowane pojazdy do przewozu telewizorów ze sklepów. hurtowni oraz zakupionych w naszej firmie, wprost do telewizor sonyKlientów. Wykonujemy kompleksowe proste i skomplikowane  instalacje ekranów na wszystkich typach uchwytów, wysiegnikach, windach elektrycznych wraz zpodłaczeniem do dowolnego sytemu.

Mamy również stałe umowy z wieloma liczacymi sie warszawskimi salonami sprzedaży co usprawnia szybką i sprawna kompleksowa usługę bez długiego oczekiwania na jej wykonanie.

Posiadamy specjalisttelewizor Sonyyczny markowy sprzet montażowy, testery przewodów , doplery do inspekcji ścian ktore pozwalają na szybki i skuteczny montaż ograniczając przy tym wynikające błędy montażowe ktore zdażaja sie wielu instalatorom nie posiadającym takie sprzętu.

Nasi instalatorzy są gotowi na różne nietypowe realizacje poczynając od montażu na zwykłych murowanych ścianach poprzez ściany z pustaków, płyt mdf, zabudowy drewnianej, ścian wykonanych z karton gipsów tzw G/K pojedyńczych jak i podwójnych. Posiamy w naszych zasobach różnego typu mocowania oraz specjalistyczne kołki.

Zawieszenie telewizora stało się proste nie musisz sie juz martwic czy masz odpowiednia wiertarkę lub kołki.... przecież jesteśmy my.....;) wystarczy zadzwonic i umówic dogodny termin.


Nietypowe rozwiązania nie sa dla nas żadnym wyzwaniem....